Skip to content

Høsten 2023 er vi 19 medarbeidere etter HG Regnskap Merkantilteam I 2022 ble en del av Larvik. Blant våre tjenester er regnskap, rapportering, lønn, personal, årsoppgjør og rådgivning. Vi vil spesielt trekke frem at hos oss møter du mennesker med et genuint ønske om at din virksomhet skal lykkes.

Gjennom tett kontakt og oppfølging skaper vi grobunn for et godt samarbeid og sterke resultater. Med høy faglig kompetanse og stort engasjement, får du råd og hjelp innen økonomi, regnskap, skatt og finans.

I Larvik har vi kunder innen mange ulike bransjer, blant annet en stor andel innen jord/skogbruk, campingplasser, transport, entreprenører og håndverkere.


Adresse: Elveveien 32, 3262 Larvik
Epost: larvik@sagarr.no
Telefon: 45 95 19 00

Veibeskrivelse

Medarbeidere

Mike

Torunn Dolven

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Torunn@sagarr.no

Tlf: 479 38 814

Mike

Anne Eftang

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Annee@sagarr.no

Tlf: 974 08 595

Mike

Ellen Kristiansen

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ellenk@sagarr.no

Tlf: 459 51 909

Mike

Ellen Reiersen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ellen@sagarr.no

Tlf: 480 02 237

Mike

Ingrid Sæthre

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ingrid@sagarr.no

Tlf: 459 51 912

Mike

Lina Sjøblom

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Lina@sagarr.no

Tlf: 936 01 410

Mike

Katrine Krabbesund

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Katrine@sagarr.no

Tlf: 950 37 800

Mike

Torill Hasås

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Torill@sagarr.no

Tlf: 958 15 537

Mike

Rønnaug H. Thoresen

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ronnaug@sagarr.no

Tlf: 924 38 039

Mike

May Jeanette Hansen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: mayjeanette@sagarr.no

Tlf: 930 62 934

Mike

Anne Bøhme Ekanger

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Annek@sagarr.no

Tlf: 404 95 194

Mike

Gerd Vaage Strand

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Gerd@sagarr.no

Tlf: 412 32 056

Mike

Ronja Borgen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: ronja@sagarr.no

Tlf: 916 49 035

Mike

Marlene Pettersen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Marlene@sagarr.no

     

Tlf: 902 78 670

Mike

Olav Eide

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Olav@sagarr.no

     

Tlf: 905 57 202

Mike

Gunhild Svae

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Gunhild@sagarr.no

     

Tlf: 948 84 771

Mike

Reidar Skoglund-Jørgensen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Reidar@sagarr.no

     

Tlf: 993 58 636

Mike

Kim Andre Jensen

Statusautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Kimandre@sagarr.no

     

Tlf: 453 94 949

 

Bli kunde hos oss

Vi anbefaler gjerne både regnskapssystemer og ulike måter vi kan samarbeide på, basert på din bedrift og hvilke behov du har. Svar på noen få spørsmål om bedriften og få et uforpliktende tilbud, eller avtal et gratis rådgivningstime.

Be om tilbudGratis rådgivningstime

Tilbake til toppen
Menu