Skip to content

alleHovedkontorBø i TelemarkLarvikPorsgrunnRevetalSandefjordSkienTønsberg

Steinar Jacobsen

Daglig leder

Nøkkelperson

E-post: Steinar@sagarr.no

Tlf: 906 13 110

Thea Johnsen Anmarkrud

Markedskoordinator

Nøkkelperson

E-post: Thea@sagarr.no

Tlf: 920 66 304

Mike

Tonje Bull

Leder HR

Nøkkelperson

E-post: Tonje@sagarr.no

Tlf: 975 11 182

Lisbeth Dahl-Fredheim

Administrasjonssekretær

Nøkkelperson

E-post: Lisbeth@sagarr.no

Tlf: 901 80 818

Anniken Dahl Strand

Daglig leder, løsningsrådgiver

SAGA BUSINESS PARTNER

E-post: Anniken@sagarr.no

Tlf: 907 10 368

Mike

Aslak Berby

Systemutvikler

SAGA BUSINESS PARTNER

E-post: aslak@sagarr.no

Tlf: 992 53 902

Mike

Bernt S. Andersen

Løsningsrådgiver

SAGA BUSINESS PARTNER

E-post: Bernt@sagarr.no

Tlf: 450 08 455

Mike

Kari Vister

Løsningsrådgiver

SAGA BUSINESS PARTNER

E-post: kari@sagarr.no

Tlf: 975 48 758

Mike

Marianne Bang

Løsningsrådgiver

SAGA BUSINESS PARTNER

E-post: Marianne@sagarr.no

Tlf: 478 88 872

Mike

Trond Anvik

Løsningsrådgiver

SAGA BUSINESS PARTNER

E-post: Trond@sagarr.no

Tlf: 950 53 150

Inger Norwich

Løsningsrådgiver

SAGA BUSINESS PARTNER

E-post: Inger@sagarr.no

Tlf: 454 82 338

Mike

Hans Olav Slettebø

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

BØ I TELEMARK

E-post: Hansolav@sagarr.no

Tlf: 986 36 059

Mike

Hege Østland

Statsautorisert regnskapsfører

BØ I TELEMARK

E-post: Hege@sagarr.no

Tlf: 996 38 035

Mike

Marit Prestholt Lorne

Regnskapsfører

BØ I TELEMARK

E-post: Maritp@sagarr.no

Tlf: 940 23 662

Mike

Mone Lauritzen Høgstad

Statsautorisert regnskapsfører

BØ I TELEMARK

E-post: Mone@sagarr.no

Tlf: 986 36 963

Mike

Mona Ufs Nymoen

Statsautorisert regnskapsfører

BØ I TELEMARK

E-post: Mona@sagarr.no

Tlf: 940 23 663

Mike

Torunn Dolven

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Torunn@sagarr.no

Tlf: 479 38 814

Mike

Anne Eftang

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Annee@sagarr.no

Tlf: 974 08 595

Mike

Ellen Kristiansen

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ellenk@sagarr.no

Tlf: 459 51 909

Mike

Ellen Reiersen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ellen@sagarr.no

Tlf: 480 02 237

Mike

Ingrid Sæthre

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ingrid@sagarr.no

Tlf: 459 51 912

Mike

Lina Sjøblom

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Lina@sagarr.no

Tlf: 936 01 410

Mike

Katrine Krabbesund

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Katrine@sagarr.no

Tlf: 950 37 800

Mike

Rønnaug H. Thoresen

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ronnaug@sagarr.no

Tlf: 924 38 039

Mike

May Jeanette Hansen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Mayjeanette@sagarr.no

Tlf: 930 62 934

Mike

Anne Bøhme Ekanger

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Annek@sagarr.no

Tlf: 404 95 194

Mike

Gerd Vaage Strand

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Gerd@sagarr.no

Tlf: 412 32 056

Mike

Ronja Borgen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ronja@sagarr.no

Tlf: 916 49 035

Mike

Marlene Pettersen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Marlene@sagarr.no

Tlf: 902 78 670

Mike

Olav Eide

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Olav@sagarr.no

Tlf: 905 57 202

Mike

Gunhild Svae

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Gunhild@sagarr.no

Tlf: 948 84 771

Mike

Reidar Skoglund-Jørgensen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Reidar@sagarr.no

Tlf: 993 58 636

Kim Andre Jensen

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: kimandre@sagarr.no

Tlf: 453 94 949

Mike

Torill Hasås

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Torill@sagarr.no

Tlf: 958 15 537

Mike

Rune Jacobsen

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

PORSGRUNN

E-post: Rune@sagarr.no

Tlf: 412 40 680

Mike

Maren Anvik

Regnskapsfører

PORSGRUNN

E-post: Maren@sagarr.no

Tlf: 984 09 693

Svein M. Hov

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Svein@sagarr.no

Tlf: 474 00 213

Lene Kristin Olberg

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Lene@sagarr.no

Tlf: 989 03 856

Cathrine Eriksen

Statsautorisert regnskapsfører, Statsautorisert revisor

REVETAL

E-post: Cathrine@sagarr.no

Tlf: 989 03 860

Charlene Levy

Regnskapsfører lønn/HR

REVETAL

E-post: Charlene@sagarr.no

Tlf: 989 03 852

Elisabeth Gadegaard

Regnskapsfører lønn/HR

REVETAL

E-post: Elisabeth@sagarr.no

Tlf: 989 03 846

Janne Iversen

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Janne@sagarr.no

Tlf: 989 03 850

Jeanette Nyborg

Regnskapsfører

REVETAL

E-post: Jeanetten@sagarr.no

Tlf: 989 03 858

Martin Klautau Hem Høven

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Martin@sagarr.no

Tlf: 989 09 214

Siri K. Hamre

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Siri@sagarr.no

Tlf: 989 03 861

Vigdis Huvestad

Regnskapsfører

REVETAL

E-post: Vigdis@sagarr.no

Tlf: 951 82 406

Jøril Jahren

Regnskapsfører

REVETAL

E-post: Joril@sagarr.no

Tlf: 958 77 337

Morten Angell Andersen

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Morten@sagarr.no

Tlf: 930 52 596

Mike

Gyrd Kjetil Olsen

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Gyrd@sagarr.no

Tlf: 997 77 401

Mike

Adrian Harstad-Jensen

Regnskapsfører

REVETAL

E-post: Adrian@sagarr.no

Tlf: 994 90 326

Marit Nedberg

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Marit.nedberg@sagarr.no

Tlf: 989 03 845

Julie Agnete Klausen

Regnskapsfører

REVETAL

E-post: Juliea@sagarr.no

Tlf: 908 53 832

Mike

Linda Ødegaard

Løsningsrådgiver

REVETAL

E-post: Linda@sagarr.no

Tlf: 952 84 424

Mike

Harald Vik

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Harald@sagarr.no

Tlf: 934 27 901

Mike

Anne Margrethe Hagejordet

Regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Annemargrethe@sagarr.no

Tlf: 901 43 841

Mike

Julie Furuhaug Paulsen

Regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Julie@sagarr.no

Tlf: 950 17 630

Mike

Jeanette Ask

Statsautorisert regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Jeanette@sagarr.no

Tlf: 416 59 238

Vina Pham

Regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Vina@sagarr.no

Tlf: 974 14 952

Mike

Øivind Wabø

Statsautorisert regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Oivind@sagarr.no

Tlf: 959 67 174

Mike

Bente Jørgensen

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

SKIEN

E-post: Bente@sagarr.no

Tlf: 957 85 484

Mike

Ann-Kristin Stamland

Statsutorisert regnskapsfører

SKIEN

E-post: Annkristin@sagarr.no

Tlf: 940 23 656

Mike

Bjørn Erik Gromstul

Statsautorisert regnskapsfører

SKIEN

E-post: Bjornerik@sagarr.no

Tlf: 940 23 657

Mike

Johanna G Briones

Statsautorisert regnskapsfører

SKIEN

E-post: Johanna@sagarr.no

Tlf: 979 46 323

Mike

Liv Nygaard

Regnskapsfører

SKIEN

E-post: Liv@sagarr.no

Tlf: 940 23 658

Mike

Therese Buer

Statsautorisert regnskapsfører

SKIEN

E-post: Therese@sagarr.no

Tlf: 940 23 659

Mike

Unni Fjellhaug

Regnskapsfører

SKIEN

E-post: Unni@sagarr.no

Tlf: 940 23 660

Kathinka Ulve

Regnskapsfører

SKIEN

E-post: Kathinka.bru@sagarr.no

Tlf: 909 33 300

Roy Even Omlid

Regnskapsfører

SKIEN

E-post: Roy@sagarr.no

Tlf: 481 84 669

Veronica Malvin

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Veronica@sagarr.no

Tlf: 934 83 448

Gro Jørgensen

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Gro@sagarr.no

Tlf: 476 02 291

Hanne Sofie Martinsen

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Hannesofie@sagarr.no

Tlf: 940 23 652

Torgunn Mathisen

Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Torgunn@sagarr.no

Tlf: 951 97 205

Vivi-Ann F. Bjerkevoll

Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Vivi-ann@sagarr.no

Tlf: 940 23 655

Hilde Berg

Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Hilde@sagarr.no

Tlf: 930 07 006

Kjell Rønning

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Kjell@sagarr.no

Tlf: 986 58 337

Mona Kvernsmyr

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Monak@sagarr.no

Tlf: 996 97 711

Oddveig Raasholm

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Oddveig@sagarr.no

Tlf: 482 64 864

Aud Borge

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Aud@sagarr.no

Tlf: 926 85 697

Marit Lillås

Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Marit@sagarr.no

Tlf: 952 54 848

Tereza Larsson

Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Tereza@sagarr.no

Tlf: 950 14 265

Steinar Jacobsen

Daglig leder

Saga Regnskap og IT

E-post: steinar@sagarr.no

Tlf: 906 13 110

Thea Johnsen Anmarkrud

Markedskoordinator

Saga Regnskap og IT

E-post: Thea@sagarr.no

Tlf: 920 66 304

Mike

Tonje Bull

Leder HR

Saga Regnskap og IT

E-post: Tonje@sagarr.no

Tlf: 975 11 182

Mike

Lisbeth Dahl-Fredheim

Administrasjonssekretær

Saga Regnskap og IT

E-post: Lisbeth@sagarr.no

Tlf: 901 80 818

Mike

Anniken Dahl Strand

Løsningsrådgiver Visma produktlinje

SAGA BUSINESS PARTNER

E-post: Anniken@sagarr.no

Tlf: 907 10 368

Mike

Trond Anvik

Løsningsrådgiver Microsoft produktlinje

SAGA BUSINESS PARTNER

E-post: Trond@sagarr.no

Tlf: 950 53 150

Mike

Hans Olav Slettebø

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

BØ I TELEMARK

E-post: Hansolav@sagarr.no

Tlf: 986 36 059

Mike

Hege Østland

Statsautorisert regnskapsfører

BØ I TELEMARK

E-post: Hege@sagarr.no

Tlf: 996 38 035

Mike

Marit Prestholt Lorne

Regnskapsfører

BØ I TELEMARK

E-post: Maritp@sagarr.no

Tlf: 940 23 662

Mike

Mone Lauritzen Høgstad

Statsautorisert regnskapsfører

BØ I TELEMARK

E-post: Mone@sagarr.no

Tlf: 986 36 963

Mike

Mona Ufs Nymoen

Statsautorisert regnskapsfører

BØ I TELEMARK

E-post: Mona@sagarr.no

Tlf: 940 23 663

Mike

Torunn Dolven

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Torunn@sagarr.no

Tlf: 479 38 814

Mike

Anne Eftang

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Annee@sagarr.no

Tlf: 974 08 595

Mike

Ellen Kristiansen

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ellenk@sagarr.no

Tlf: 459 51 909

Mike

Ellen Reiersen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ellen@sagarr.no

Tlf: 480 02 237

Mike

Ingrid Sæthre

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ingrid@sagarr.no

Tlf: 459 51 912

Mike

Lina Sjøblom

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Lina@sagarr.no

Tlf: 936 01 410

Mike

Katrine Krabbesund

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Katrine@sagarr.no

Tlf: 950 37 800

Mike

Torill Hasås

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Torill@sagarr.no

Tlf: 958 15 537

Mike

Rønnaug H. Thoresen

Statsautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Ronnaug@sagarr.no

Tlf: 924 38 039

Mike

May Jeanette Hansen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: mayjeanette@sagarr.no

Tlf: 930 62 934

Mike

Anne Bøhme Ekanger

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Annek@sagarr.no

Tlf: 404 95 194

Mike

Gerd Vaage Strand

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Gerd@sagarr.no

Tlf: 412 32 056

Mike

Ronja Borgen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: ronja@sagarr.no

Tlf: 916 49 035

Mike

Marlene Pettersen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Marlene@sagarr.no

     

Tlf: 902 78 670

Mike

Olav Eide

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Olav@sagarr.no

     

Tlf: 905 57 202

Mike

Gunhild Svae

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Gunhild@sagarr.no

     

Tlf: 948 84 771

Mike

Reidar Skoglund-Jørgensen

Regnskapsfører

LARVIK

E-post: Reidar@sagarr.no

     

Tlf: 993 58 636

Mike

Kim Andre Jensen

Statusautorisert regnskapsfører

LARVIK

E-post: Kimandre@sagarr.no

     

Tlf: 453 94 949

Mike

Rune Jacobsen

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

PORSGRUNN

E-post: Rune@sagarr.no

Tlf: 412 40 680

Mike

Maren Anvik

Regnskapsfører

PORSGRUNN

E-post: Maren@sagarr.no

Tlf: 984 09 693

Mike

Gerda Jefimova

Regnskapsfører

PORSGRUNN

E-post: Gerda@sagarr.no

Tlf: 968 52 644

Svein M. Hov

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Svein@sagarr.no

Tlf: 474 00 213

Cathrine Eriksen

Statsautorisert regnskapsfører, statsautorisert revisor

REVETAL

E-post: Cathrine@sagarr.no

Tlf: 989 03 860

Charlene Levy

Regnskapsfører lønn/HR

REVETAL

E-post: Charlene@sagarr.no

Tlf: 989 03 852

Elisabeth Gadegaard

Regnskapsfører lønn/HR

REVETAL

E-post: Elisabeth@sagarr.no

Tlf: 989 03 846

Janne Iversen

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Janne@sagarr.no

Tlf: 989 03 850

Jeanette Nyborg

Regnskapsfører

REVETAL

E-post: Jeanetten@sagarr.no

Tlf: 989 03 858

Lene Kristin Olberg

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Lene@sagarr.no

Tlf: 989 03 856

Martin Klautau Hem Høven

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Martin@sagarr.no

Tlf: 989 09 214

Siri K. Hamre

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Siri@sagarr.no

Tlf: 989 03 861

Vigdis Huvestad

Regnskapsfører

REVETAL

E-post: Vigdis@sagarr.no

Tlf: 951 82 406

Mike

Jøril Jahren

Regnskapsfører

REVETAL

E-post: Joril@sagarr.no

Tlf: 958 77 337

Mike

Morten Angell Andersen

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Morten@sagarr.no

Tlf: 930 52 596

Mike

Gyrd Kjetil Olsen

Statsautorisert regnskapsfører

REVETAL

E-post: Gyrd@sagarr.no

Tlf: 997 77 401

Mike

Adrian Harstad-Jensen

Regnskapsfører

REVETAL

E-post: Adrian@sagarr.no

Tlf: 994 90 326

Julie Agnete Klausen

Regnskapsfører

REVETAL

E-post: Juliea@sagarr.no

Tlf: 908 53 832

Marit Nedberg

Statsautorisert regnskapsfører

Revetal

E-post: Marit.nedberg@sagarr.no

Tlf: 989 03 845

Mike

Linda Ødegaard

Løsningsrådgiver

REVETAL

E-post: Linda@sagarr.no

Tlf: 952 84 424

Harald Vik

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Harald@sagarr.no

Tlf: 934 27 901

Mike

Julie Furuhaug Paulsen

Regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Julie@sagarr.no

Tlf: 950 17 630

Jeanette Ask

Statsautorisert regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Jeanette@sagarr.no

Tlf: 416 59 238

Øivind Wabø

Statsautorisert regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Oivind@sagarr.no

Tlf: 959 67 174

Anne Margrethe Hagejordet

Regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Annemargrethe@sagarr.no

Tlf: 901 43 841

Vina Pham

Regnskapsfører

SANDEFJORD

E-post: Vina@sagarr.no

Tlf: 974 14 952

Mike

Bente Jørgensen

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

SKIEN

E-post: Bente@sagarr.no

Tlf: 957 85 484

Mike

Ann-Kristin Stamland

Statsautorisert regnskapsfører

SKIEN

E-post: Annkristin@sagarr.no

Tlf: 940 23 656

Mike

Bjørn Erik Gromstul

Statsautorisert regnskapsfører

SKIEN

E-post: Bjornerik@sagarr.no

Tlf: 940 23 657

Mike

Johanna G Briones

Statsautorisert regnskapsfører

SKIEN

E-post: Johanna@sagarr.no

Tlf: 979 46 323

Mike

Liv Nygaard

Regnskapsfører

SKIEN

E-post: Liv@sagarr.no

Tlf: 940 23 658

Mike

Therese Buer

Statsautorisert regnskapsfører

SKIEN

E-post: Therese@sagarr.no

Tlf: 940 23 659

Mike

Unni Fjellhaug

Regnskapsfører

SKIEN

E-post: Unni@sagarr.no

Tlf: 940 23 660

Kathinka Ulve

Regnskapsfører

SKIEN

E-post: Kathinka.bru@sagarr.no

Tlf: 909 33 300

Roy Even Omlid

Regnskapsfører

SKIEN

E-post: Roy@sagarr.no

Tlf: 481 84 669

Veronica Malvin

Avdelingsleder, Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Veronica@sagarr.no

Tlf: 934 83 448

Gro Jørgensen

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Gro@sagarr.no

Tlf: 476 02 291

Hanne Sofie Martinsen

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Hannesofie@sagarr.no

Tlf: 940 23 652

Torgunn Mathisen

Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Torgunn@sagarr.no

Tlf: 951 97 205

Vivi-Ann Førsund Bjerkevoll

Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Vivi-ann@sagarr.no

Tlf: 940 23 655

Mike

Tereza Larsson

Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Tereza@sagarr.no

Tlf: 950 14 265

Mike

Kjell Rønning

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Kjell@sagarr.no

Tlf: 986 58 337

Mike

Mona Kvernsmyr

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Monak@sagarr.no

Tlf: 996 97 711

Mike

Oddveig Raasholm

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Oddveig@sagarr.no

Tlf: 482 64 864

Mike

Aud Borge

Regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Aud@sagarr.no

Tlf: 926 85 697

Mike

Marit Lillås

Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Marit@sagarr.no

Tlf: 952 54 848

Mike

Hilde Berg

Statsautorisert regnskapsfører

TØNSBERG

E-post: Hilde@sagarr.no

Tlf: 930 07 006

Tilbake til toppen
Menu